uk

Супровід

Супровід вантажу відрізняється від інших послуг і вимагає від працівників охорони спеціальних навичок. Багатьом фірмам, не залежно від роду діяльності, доводиться відправляти вантажі діловим партнерам, і тут важливо знайти сумлінного виконавця. На всьому шляху, по якому здійснюється перевезення вантажів, можливі різні ризики і він стає вразливим, тому виникає необхідність в охороні. Але і охорона повинна бути добре спланована, щоб звести ризики до мінімуму і зберегти майно на всьому шляху прямування.
Професійний досвід наших співробітників в охоронній сфері дозволяє захистити вантаж при перевезенні. У штат потрапляють тільки ті люди, які пройшли тривалу професійну підготовку, добре володіють зброєю і вміють прийняти правильне рішення в нештатній ситуації. Група супроводу має в своєму арсеналі технічні засоби охорони, а також службове зброю та спеціальні засоби.
Компанія «ФЕДЕРАЛ» забезпечить якісне збройний супровід вашого вантажу з пункту А в пункт Б, що дозволить вам уберегти своє майно від безлічі проблем і бездоганно виконати зобов'язання перед третіми особами.
У нас ви можете найняти супровід вантажів по всій території України і бути впевненими у збереження вашого майна і його своєчасної доставки в задане місце.